fbpx

Переваги бетону і сумішей від компанії «Промбудцентр»

Наша продукція включає в себе останні інновації і розробки. Бетон тестується згідно ДСТУ, СНиП-ів і ГОСТ-ів в незалежних спеціалізованих лабораторіях.

Бетон може бути використаний для всіх будівельних робіт і масштабних проектів, не боячись втрати марочної міцності. Наша формула підбирань рецептів забезпечує нормальну консистенцію, міцність, зовнішній вигляд і текстуру залитих ділянок.

При виготовленні бетонних і розчинних сумішей використовуються еко добавки європейського та українського виробництва, які дозволяють отримати бетони високої якості мають особливі вимоги по водонепроникності і морозостійкості. Також добавки дозволяють досягти хорошу оброблюваність і високу рухливість бетонної суміші (результатом є істотне зменшення витрат на укладання і ущільнення бетонних сумішей), тривале збереження консистенції, збільшення часу обробки, в тому числі при підвищеній температурі навколишнього середовища. Фахівцями нашої атестовані лабораторії розроблені в 2013 році рецептури бетонних і розчинних сумішей відповідно до вимог ДСТУ і постійно ведеться суворий контроль за якістю при відвантаженні споживачеві.

У зимовий період ми використовуємо спеціальні протиморозні добавки в бетон, це дає можливість продовжувати будівництво будь-яких об’єктів і при негативних температурах.

Добавки дозволяють укласти бетон, забезпечити твердіння при знижених і негативних температурах, дуже швидкий набір міцності бетону при використанні електропрогрева, скорочення часу прогріву бетону.

До того ж, використовувані нами добавки, підвищують запас міцності і надійності в уже готових конструкціях що, в свою чергу, гарантує надійність і довговічність всього вашого об’єкта.